Fort Carson Role Play

Forum serwera san andreas multiplayer Fort Carson

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-11-02 14:34:34

Rick_Creed

Lider

Zarejestrowany: 2009-10-30
Posty: 10
Punktów :   

Rekrutacja

Jeżeli chcesz dostać się do Gangu Motocyklowego [ Cobra ]. Czekaj cierpliwie co jakiś czas będę wywieszał ogłoszenia, że poszukuje mechaników do mojego warsztatu i wtedy jeżeli zadzwonisz pod odpowiedni numer czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna podczas której dowiem sie podstawowych informacji o tobie, i powiem Ci gdzie mamy warsztat. Następnie będę sprawdzał twoje RP przez jakiś czas, jeżeli mi się spodoba - przejdziesz odpowiedni test, jeżeli nie to Ci podziękujemy.

Wymagania

1. Gra IC, jeżeli chcesz być w moim gangu, komenda /b nie istnieje! Tylko w wyjątkowych sytuacjach.
2 .Podstawowa znajomość języka, zdanie zaczynamy duża literą kończymy kropką.
3. Umiejętność reagowania na różne akcje Role Play, na przykład broń przy głowie, nie rób z siebie nie wiadomo kogo, Graj tak jakbyś miał zaraz dostać CK!
4. Będąc mechanikiem nie wiesz nic o gangu, wszelakie przejawy MG będą surowo karane.
5. Jest to wieś, masz broń? trzymaj ją przy sobie! Tutaj ludzie biją sie o buraki. Nie strzelają do wrogiego gangu przed ratuszem.
6. Jeżeli chcesz się dostać do gangu. Pamiętaj, że na pewno nie przyjme Cie w pierwszy dzień.
7. Jeżeli zapytasz się na OOC ( /w ) czy możesz do gangu, automatycznie Cie to przekreśla!


Jestem dyslektykiem! Staram sie pisać po Polsku.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.berlin-hotel.pl/