Fort Carson Role Play

Forum serwera san andreas multiplayer Fort Carson

#1 2009-11-02 15:02:28

Rick_Creed

Lider

Zarejestrowany: 2009-10-30
Posty: 10
Punktów :   

Biografia Rick Creed

Był to poniedziałkowy poranek, o godzinie 18:39 Rick Creed przyszedł na świat w Ameryce. Rodzice chłopca, Deborah i Curtis byli bardzo szczęśliwi z tego powodu. Po kilku dniach leżenia w szpitalu cała rodzina razem z synem powrócili do domu. Mieszkali w średniej jakośći domu. Ojciec pracował w Szkole, uczył matematyki i po pracy w wolnych godzinach był gastronomikiem, zarabiał dużo lecz musiał opłacić różnego rodzaju rachunki, opłacanie samochodu. Matka pracowała na stacji benzynowej daleko od miasta, zarabiała przeciętnie. Ponieważ rodzice chłopca byli zapracowani i nie mieli czasu zajmować się synem wysłali go do przedszkola, gdzie znalazł sobie kolegów i koleżanki. Rick dobrze się uczył, jako pierwszy nauczył się pisać i czytać, w przedszkolu miał przyjaciela który nazywał się Jack.
Mijały lata a chłopiec był coraz starszy w końcu poszedł do szkoły podstawowej klasy pierwszej. Jak za dawnych lat nie opuścił sie w nauce, uczył sie dobrze. I tak mijały lata pierwsza, druga, trzecia, czwarta, piąta, szósta klasa. W gimnazjum chlopiec, zszedł na złą droge przez kolegów co zatym idzie zaczoł kraść i palić papierosy, pewnego dnia gdy dorósł postawnowił pożegnać się z matką i ojcem i wyjechać na stałe.

Jest to skrócona biografia, całość posiadam na komputerze ale jej nie opublikuje ponieważ na niektórych serwerach mam postacie z taką biografią a niechce mieć zablokowanego konta za kopiowanie biografi


Jestem dyslektykiem! Staram sie pisać po Polsku.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zaktualizowany post na blogu zobacz więcej busy Kiel